Sėkmingo UAB link

Populiariausia įmonės rūšis Lietuvoje yra uždaroji akcinė bendrovė. Kadangi įsteigimo procesas nėra labai sudėtingas, todėl įmonės steigimas Lietuvoje nėra toks jau retas reiškinys.

UAB įsteigimo etapai nėra sudėtingi ir keliaujant mažais žingsneliais galima labai greitai priartėti tikslo link. Svarbiausia elgtis apgalvotai ir visas įmonės įkūrimo planas bus labai greitai įvykdytas. Svarbiausia žengti apgalvotai ir tikslingai, tuomet labai greitai tapsite naujo verslo direktoriumi. Lietuvoje terpė yra ganėtinai palanki, tad atsižvelgiant į tai verta rizikuoti. Galiausiai, juk visi žino, kad šampano negeria tik tas, kuris nerizikuoja.

Procedūra link įmonės įsteigimo ir įregistravimo.

  1. Sugalvokite UAB pavadinimą. Nors tai gali pasirodyti paprasčiausia smulkmena, tačiau be pavadinimo negalėsite iki galo užpildyti nei vieno dokumento.
  2. Parenkite visus reikalingus dokumentus, be kurių įmonė negalėtų tinkamai funkcionuoti. Tai: sutartys, įstatai, protokolai ir panašiai. Visą reikiamą sąrašą galite rasti internete.
  3. Be įstatinio kapitalo įregistruoti UAB nebus įmanoma. Minimali suma 10 000 litų. Maksimalios nėra paskelbta. Kuo daugiau investuosite – tuo stabilesnę įmonę pradžioje turėsite.
  4. Visus dokumentus reikia pateikti į atitinkamas institucijas. Tai galite atlikti arba internetu, arba keliaujant pas notarą. Pirmas variantas yra greičiau atliekamas. Žinoma, visus dokumentus tuomet reikės skanuoti ir, žinoma, taip pat turėti elektroninį parašą. Tačiau taip ar taip tokiom galimybėm prietaisus dabar daugelis turi, tad tai neturėtų sukelti papildomų problemų.

 

Kiti aspektai, kuriuos žinodami greičiau priartėsite tikslo link.

  • Pats įsteigimas ir dokuentų tvarkymas jums kainuos iki penkių šimtų litų;
  • Popieriai bus sutvarkyti per nepilnas dvi savaites. Kol nepaeis tas laikotarpis jokia veikla užsiimti negalite;
  • Įstatinis kapitalas gali būti apmokėtas tik pinigais;
  • Pavadinimas turi būti rezervuotas iš anksčiau;
  • Steigėjas privalo turėti kvalifikuotą elektroninį parašą.

Paprasti žingsneliai ir jūs jau savo svajonės link. Sveikiname tapus dar vienu verslininku Lietuviškoje šeimoje. Verslą įsteigti Lietuvoje gali tiek užsieniečiai, tiek piliečiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *